Pokaż menu >

Porady neurologiczne online

INFORMUJEMY, ŻE ŚWIADCZENIE USŁUGI "PORADY NEUROLOGICZNE ONLINE" ZOSTAŁO CZASOWO WSTRZYMANE - ZA UTRUDNIENIA, PRZEPRASZAMY

Porady neurologiczne online.
 
Usługa porady medycznej online realizowana jest przez Zakład Leczniczo-Diagnostyczny Chorób Układu Nerwowego Neuromag Maciej Gałaszek z siedzibą w Pszczynie ul. Ogrodowa 27b.
Porady neurologiczne online udzielone są w zakresie neurologii.
Usługa porady medycznej online jest dostępna po uzupełnieniu formularza „Zadaj pytanie ekspertowi” oraz po dokonaniu płatności na kwotę 30,00 zł brutto.
Aby skorzystać z usługi porady online należy:
- Uzupełnić wszystkie wymagane pola formularza dostępnego na stronie www.neuromag.med.pl „Zadaj pytanie ekspertowi”.
- Dokonać płatności za pomocą systemu płatności elektronicznych Dotpay.
- Uzupełnienie wymaganego pola „Kod dostępu”.
- Wysłanie formularza z opisem. 
 
Jak uzyskać "kod dostępu"?
 
Aby uzyskać "Kod dostępu" należy dokonać płatności za pomocą systemu płatności elektronicznych Dotpay (należy postępować zgodnie z instrukcją oraz wypałniać wymagane pola). Po dokonaniu płatności system Dotpay przekieruje Państwa do strony na której kod dostępu zostanie podany. Następnie należy przepisać kod i umieścić go w wymaganym polu formularza "Zadaj pytanie ekspertowi".
Ważne: "Kod dostępu" zostanie również wysłany na adres e-mail w sytuacji gdy podacie Państwo adres e-mail w formularzu Dotpay miejsce: "Informacja o posiadaczu konta".

Przejdź do płatności elektronicznych, aby uzyskać "Kod dostępu".
 
Na pytanie zadane specjaliście za pomocą formularza „Zadaj pytanie ekspertowi” odpowiada każdorazowo lekarz medycyny.
Odpowiedź na zapytanie przekazane za pomocą formularza „Zadaj pytanie ekspertowi” może zostać przekazana w dwóch formach:
- e-mail na podany adres poczty elektronicznej w formularzu
- telefonicznie na podany numer telefonu w formularzu
O formie przekazania odpowiedzi na pytanie z formularza „Zadaj pytanie ekspertowi” decyduje lekarz.
Czas na odpowiedź na zapytanie z formularza „Zadaj pytanie ekspertowi” nie powinien przekroczyć 7 dni liczony od daty otrzymania płatności na konto Zakładu Leczniczo-Diagnostycznego Chorób Układu Nerwowego Neuromag Maciej Gałaszek z siedzibą w Pszczynie ul. Ogrodowa 27b.

Usługa porady neurologiczne online nie może stanowić dla Pacjenta podstawy do podejmowania działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności do podjęcia leczenia lub jego nie podjęcia, stosowania leków itd. Odpowiedź na pytanie za pomocą fomularza „Zadaj pytanie ekspertowi” nie jest traktowana jaka diagnoza lekarska. W celu dokonania diagnozy niezbędna jest tradycyjna wizyta lekarska w placówce Neuromag. 

Pacjentowi przysługuje prawo do otrzymania rachunku, w tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres neuro@neuromag.med.pl Reklamacje proszę kierować na adres neuro@neuromag.med.pl .

Przejdź do formularza "Zadaj pytanie ekspertowi".