Pokaż menu >

Porady neurologiczne online

Porady neurologiczne online.
 
Usługa porady medycznej online realizowana jest przez Zakład Leczniczo-Diagnostyczny Chorób Układu Nerwowego Neuromag Maciej Gałaszek z siedzibą w Pszczynie ul. Ogrodowa 27b.
Porady neurologiczne online udzielone są w zakresie neurologii.
Usługa porady medycznej online jest dostępna po uzupełnieniu formularza „Zadaj pytanie ekspertowi” oraz po dokonaniu płatności na kwotę 30,00 zł brutto.
Aby skorzystać z usługi porady online należy:
- Uzupełnić wszystkie wymagane pola formularza dostępnego na stronie www.neuromag.med.pl „Zadaj pytanie ekspertowi”.
- Dokonać płatności za pomocą systemu płatności elektronicznych Dotpay.
- Uzupełnienie wymaganego pola „Kod dostępu”.
- Wysłanie formularza z opisem. 
 
Jak uzyskać "kod dostępu"?
 
Aby uzyskać "Kod dostępu" należy dokonać płatności za pomocą systemu płatności elektronicznych Dotpay (należy postępować zgodnie z instrukcją oraz wypałniać wymagane pola). Po dokonaniu płatności system Dotpay przekieruje Państwa do strony na której kod dostępu zostanie podany. Następnie należy przepisać kod i umieścić go w wymaganym polu formularza "Zadaj pytanie ekspertowi".
Ważne: "Kod dostępu" zostanie również wysłany na adres e-mail w sytuacji gdy podacie Państwo adres e-mail w formularzu Dotpay miejsce: "Informacja o posiadaczu konta".

 
Na pytanie zadane specjaliście za pomocą formularza „Zadaj pytanie ekspertowi” odpowiada każdorazowo lekarz medycyny.
Odpowiedź na zapytanie przekazane za pomocą formularza „Zadaj pytanie ekspertowi” może zostać przekazana w dwóch formach:
- e-mail na podany adres poczty elektronicznej w formularzu
- telefonicznie na podany numer telefonu w formularzu
O formie przekazania odpowiedzi na pytanie z formularza „Zadaj pytanie ekspertowi” decyduje lekarz.
Czas na odpowiedź na zapytanie z formularza „Zadaj pytanie ekspertowi” nie powinien przekroczyć 7 dni liczony od daty otrzymania płatności na konto Zakładu Leczniczo-Diagnostycznego Chorób Układu Nerwowego Neuromag Maciej Gałaszek z siedzibą w Pszczynie ul. Ogrodowa 27b.

Usługa porady neurologiczne online nie może stanowić dla Pacjenta podstawy do podejmowania działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności do podjęcia leczenia lub jego nie podjęcia, stosowania leków itd. Odpowiedź na pytanie za pomocą fomularza „Zadaj pytanie ekspertowi” nie jest traktowana jaka diagnoza lekarska. W celu dokonania diagnozy niezbędna jest tradycyjna wizyta lekarska w placówce Neuromag. 

Pacjentowi przysługuje prawo do otrzymania rachunku, w tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres neuro@neuromag.med.pl Reklamacje proszę kierować na adres neuro@neuromag.med.pl .